سفارش پروژه

وب سایت پایان نامه

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی شامل پروپوزال، پایان نامه و مقاله های ISI توسط دانشجویان و  فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با بالاترین سطح کیفیت و در کمترین  زمان ممکن با توجه به محدودیت زمانی شما از تاریخ تصویب پروپوزال.

فیزیک

  • بازدید: 711

نجام پایان نامه فیزیک

این رشته به بررسی ویژگیهای فیزیکی و خواص اپتیکی مواد جامد می پردازد و دارای گرایشهای مولکولی، هسته ای، هواشناسی، نجوم، اتمی و حالت جامد است. گرایش حالت جامد اجسام رسانا، نیمه رسانا، نارسانا و ابر رسانا را با جزییات بررسی می کند. فیزیک جامد ماده هایی با چگالی بسیار بالا را نیز بررسی می کند که امروزه در فناوری نانو شاهد استفاده زیادی از این علم بوده ایم. رشته فیزیک در گرایشهای فوتونیک و اپتیک کاربرد بیشتری دارد. فوتونیک به ابزارهای نوری و فیبرهای نوری مخابرات و لیزرها مرتبط است.

دروس رشته فیزیک جامد عبارتند از ترمودینامیک و مکانیک آماری، ریاضی فیزیک، الکترومغناطیس، آزمایشگاه اپتیک، مکانیک تحلیلی، آکوستیک، فیزیک فضا، فلسفه علم، فیزیک محیط زیست، اقلیم شناسی و فیزیک نیمه رسانا. دانش آموختگان این رشته در زمینه های علمی، آزمایشگاههای فیزیک، مخابرات، صدا و سیما، صنعت لیزر، سازمان انرژی اتمی، ساخت وسایلهای اپتیکی، ترانزیستورها، خازنها، تکنولوژی نانو و زمینه های دیگری فعالیت داشته باشند و یا در سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی به عنوان محقق و در آزمایشگاههای کالیبراسیون برای اندازه گیری مشغول به کار شوند. یا می توانند آزمایشگاه فیزیک خود را تاسیس کرده و با موسسات تحقیقاتی قرارداد ببندند.
دانشجویان رشته فیزیک جامد در مقطع کارشناسی به هنگام فارغ التحصیلی باید پایان نامه ارائه دهند. یک پایان نامه خوب نیازمند درک عمیق از مطالب حرفه ای و قدرت نویسندگی بالا می باشد که دغدغه بسیاری از دانشجویان است. پایان نامه ارشد یا رساله دکترا سه بخش کلی دارد، بخش ابتدایی، متن و بخش انتهایی که هر کدام از این بخشها به چند فصل تقسیم می شوند. از آنجایی که تدوین رساله کاری دشوار است ما به شما بهترین راه یعنی کمک گرفتن از مشاوره را پیشنهاد می کنیم. مشاوران و متخصصین ما با تجربه زیاد در این زمینه آماده خدمت به دانشجویان عزیز هستند و با همراهی شما طی مراحل انجام پایان نامه اعتماد شما را جلب خواهند کرد.

پایان نامه فیزیک جامد

نمونه ای از موضوعات پایان نامه فیزیک جامد

-    خاصیت مغناطیسی آهن کربن دار ایستایی
-    بررسی کاربرد توالی مغناطیسی و تحولاتی در ویژگیهای آهنرباها
-    بررسی شیوه انقلابی لیپومن و گابور
-    مطالعه ای درباره علم فیزیک دانمارک در چهارصد سال گذشته
-    مطالعه ای درباره سخنرانیهای فینمن در باب فیزیک

درباره ما

سایت پایان نامه با استفاده از پژوهشگران و فارغ التحصیلان کلیه رشته از دانشگاه های مختلف کشور  با هدف مشاوره و راهنمایی قدم به قدم جهت نگارش پروپوزال و انجام پایان نامه و  رساله های دکتری و انجام پژوهش هایی با سطح بالا تا چاپ مقاله های علمی پژوهشی و ISI  راه اندازی شده است. متخصصین و محققین این مجموعه با بهره گیری از سطح علمی و تجربه خود، خدمات مفید و با کیفیت و با استاندارد بالا در کلیه رشته ها و گرایش ها ارائه می دهد تا دانشجویان را در هر یک از مراحل آموزشی و پژوهشی یاری نماید.

 

 

تماس سریع