سفارش پروژه

وب سایت پایان نامه

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی شامل پروپوزال، پایان نامه و مقاله های ISI توسط دانشجویان و  فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با بالاترین سطح کیفیت و در کمترین  زمان ممکن با توجه به محدودیت زمانی شما از تاریخ تصویب پروپوزال.

ریاضی

  • بازدید: 806

 

 

 

انجام پایان نامه ریاضیات کاربردی

رشته ریاضیات کاربردی به نحوه استفاده از ریاضی در رشته ها و مقاطع مختلف می پردازد و بیشتر در تولید، صنعت و بانکها کاربرد دارد. در این شاخه از ریاضیات، زمینه هایی مانند دینامیک سیالات، معادلات ماکسول، ریاضیات گسسته، علوم کامپیوتر، مهندسی صنایع و آمار نیز مورد استفاده قرار می گیرند. دانشجویان این رشته نیز توانایی برنامه ریزی و تحلیل اقتصادیشان بالا می رود. دروس تخصصی رشته ریاضیات کاربردی عبارتند از: آنالیز ریاضی، توابع مختلط، مبانی کامپیوتر و برنامه ریزی، برنامه ریزی پیشرفته، آنالیز عددی، برنامه ریزی پیشرفته، جبر خطی، تحقیق عملیات، مدار منطقی، آزمایشگاه ریاضی، اقتصاد مهندسی، مدیریت مالی، کنترل پروژه، روانشناسی صنعتی، مدیریت مالی، مهندسی فاکتورهای انسانی و غیره.

در گذشته ریاضیات در مباحث مهندسی و علوم طبیعی بسیار اهمیت داشت. پس از جنگ جهانی دوم حیطه های جدیدی از علم ریاضی ایجاد شد مانند نظریه انتخاب اجتماعی و نظریه بازیها. نظریه بازی ابتدا در اوراق بهادار، داد و ستد، مزایده و معاملات کاربرد داشت اما امروزه در سیستمهای چندعاملی، کامپیوتر، روان شناسی، فلسفه، اخلاق، مدل سازی الگوریتمها، جامعه شناسی، سیاست و حتی زیست شناسی- مبحث تنازع بقا و تکامل و ثبات- کاربرد دارد. نظریه انتخاب اجتماعی در دموکراسی و قواعد رای به عنوان تصمیم گیری اجتماعی استفاده می شود. آکچئوری یکی دیگر از مباحث ریاضیات کاربردی است که در زمینه سرمایه گذاری و شرکتهای بیمه با استفاده از آمار و ریاضیات ریسک و منافع معادله را تعیین کرده و به سرمایه گذار بهترین نوع سرمایه گذاری را نشان می دهد. به طور کلی امروزه ریاضیات در علم اقتصاد نقش بسیاری دارد و به اقتصاددانان در تصمیم گیریهای اقتصادی کمک می کند. به عبارتی می توان گفت که یک اقتصاددان ریاضیدان هم است و با به کارگیری ریاضیات تولید ناخالص ملی را تا حدی می تواند افزایش دهد.

مهمترین بخش از مراحل انجام پایان نامه انتخاب موضوع آن است. مشاورین ادیت اکسپرتس راهنمای خوبی برای انتخاب موضوع پایان نامه شما هستند. برای آشنایی کلی با نگارش پایان نامه از سایت ما دیدن کنید و برای دریافت جزییات سفارش پایان نامه با ما تماس بگیرید.

نمونه ای از موضوعات پایان نامه رشته ریاضیات کاربردی

-    پیش بینی قیمت نفت خام و سود سهام با استفاده از مدل شبیه سازی  Matlab
-    تخمین کمیت اپراتورهای خطی با استفاده از ضریبهای متداول
-    محاسبه ای با کارایی بالا از طریق جایگزینی ارزش روش CCDD
-    مجموعه راه حلهای جریان سه بعدی بنابر روش اختلال هوموتوپی در دیسک چرخشی

 

 

 

 

درباره ما

سایت پایان نامه با استفاده از پژوهشگران و فارغ التحصیلان کلیه رشته از دانشگاه های مختلف کشور  با هدف مشاوره و راهنمایی قدم به قدم جهت نگارش پروپوزال و انجام پایان نامه و  رساله های دکتری و انجام پژوهش هایی با سطح بالا تا چاپ مقاله های علمی پژوهشی و ISI  راه اندازی شده است. متخصصین و محققین این مجموعه با بهره گیری از سطح علمی و تجربه خود، خدمات مفید و با کیفیت و با استاندارد بالا در کلیه رشته ها و گرایش ها ارائه می دهد تا دانشجویان را در هر یک از مراحل آموزشی و پژوهشی یاری نماید.

 

 

تماس سریع