سفارش پروژه

وب سایت پایان نامه

مشاوره و انجام پروژه های دانشجویی شامل پروپوزال، پایان نامه و مقاله های ISI توسط دانشجویان و  فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با بالاترین سطح کیفیت و در کمترین  زمان ممکن با توجه به محدودیت زمانی شما از تاریخ تصویب پروپوزال.

مهندسی برق

 • بازدید: 947

 

 

 

 

مشاوره پروژه، پایان نامه و مقاله مهندسی برق در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری توسط محققین برجسته کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه های معتبر کشور مهندسی برق زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته،الکترومغناطیس والکترونیک می‌پردازد. مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم میشود:

 

 • بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی
 • بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، مانند رایانه‌ها،سامانه‌های مخابراتی،مدارهای مجتمع،رادارها و ...

 

به عبارت دیگر، مهندسین این رشته از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی و یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌کنند. يكي از بهترين تعريف هايي كه از این رشته شده است، اين است كه محور اصلي فعاليت هاي مهندسي برق، تبديل يك سيگنال به سيگنال ديگر است. كه البته اين سيگنال ممكن است شكل موج ولتاژ يا شكل موج جريان و يا تركيب ديجيتالي يك بخش از اطلاعات باشد. مهندسي برق داراي چهار گرايش است كه در زير بطور کلی به آنها مي پردازيم: مهندسي برق- الكترونيك: گرایش الكترونيك، به بررسي حركت الكترون در دوره گاز، خلاء و يا نيمه رسانا و اثرات و كاربردهاي آن مي پردازد. مهندس الكترونيك در زمينه ساخت قطعات الكترونيك و كاربرد آن در مدارها، فعاليت مي كند. زمينه فعاليت مهندسي الكترونيك را مي توان به دو شاخه اصلي تقسيم كرد:

 

 • ساخت قطعه و كاربرد مداري قطعه
 • طراحي مدار

 

مهندسي برق- مخابرات: گرایش مخابرات، در حوزه ارسال و دريافت اطلاعات فعاليت مي كند. مهندسي مخابرات امکان انجام عملي فرايندها را به طور بهينه با ارائه نظريه ها و مباني لازم جهت ايجاد ارتباط بين دو يا چند كاربر، ممکن مي سازد. پس هدف این گرایش، پرورش متخصصان در چهار زمينه اصلي است که عبارتند از:

 

 1. فرستنده: آنتن، نحوه ارسال و ...
 2. مرحله مياني: خط انتقال و محاسبات مربوط و ...
 3. گيرنده: آنتن، نحوه دريافت، تشخيص و ...
 4. گسترش شبكه: تعميم خط ارتباطي ساده، ادوات سويچينگ، ارتباط بين مجموعه كاربرها و ...

 

مهندسي برق- كنترل: گرایش كنترل، در پيشرفت علم نقش بسیار مهمی را ايفا مي كند و علاوه بر نقش كليدي در فضاپيماها و هدايت موشكها و هواپيما، به عنوان بخش اصلي و مهمي از فرايندهاي صنعتي و توليدي نيز درآمده است. به وسیله اين علم مي توان به عملكرد بهينه سيستمهاي پويا، بهبود كيفيت و ارزانتر شدن فرآورده ها، گسترش ميزان توليد، ماشيني كردن بسياري از عمليات تكراري و خسته كننده دستي و نظاير آن دست يافت. هدف سيستم كنترل ، كنترل خروجيها به روش معين به كمك وروديها از طريق اجزاي سيستم كنترل كه مي تواند شامل اجزاي الكتريكي، مكانيك و شيميايي به تناسب نوع سيستم كنترل باشد. با توجه به حجم بازار الكترونيك و بازار صنعت نيمه رسانا در دنيا و نيز كشور ما كه رشد 7% و 15% دارد، لذا آينده روشني براي اين رشته پيش بيني مي كنند چه از لحاظ بازار كار بر صنعت هاي شغلي و چه از نظر تحققات علمي. مهندسي برق- قدرت: گرایش قدرت، یکی از زیر شاخههای اصلی این رشته است که با سیستمهای قدرت به ویژه تولید، انتقال، توزیع، توان الکتریکی، تبدیل انرژی الکتریکی به شکلهای دیگر انرژی و تجهیزات الکترومکانیکی سروکار دارد. این گرایش به راهاندازی و تعمیر و نگهداری سیستمهای حرارتی برودتی و تجهیزات تولید توان الکتریکی مانند ژنراتورها و دیگر تجهیزات الکتریکی مورد استفاده در صنایع و یا ساختمانهای بزرگ می پردازد. از زیر شاخههای این رشته شناسایی دیگر منابع جدید انرژی الکتریکی نیز ‌می باشد. موسسه علمی-تحقیقاتی راد مشاور با سابقه ای طولانی توانایی لازم در مشاوره و انجام پروژه، پایان نامه و مقاله های مقاطع گوناگون در زمینه های گوناگونی این رشته از جمله موارد زیررا دارد:

 

 • کد نویسی با نرم افزارهای MATLAB ، C ، C++
 • داده کاوی
 • سیستم های تشخیص الگو و شبکه‌های عصبی
 • الگوریتم‌های تکاملی شاملGA ، ACO ، PSO ، ABC
 • منطق فازی
 • پردازش تصویر
 • پردازش سیگنال های دیجیتال (DSP)
 • طراحی رابط های گرافیکی در محیط های MATLAB و LABVIEW
 • طراحی مدارهای مجتمع آنالوگ و دیجیتال با Hspice ، Cadence ، DESIGN VISION
 • انواع پروژه های ساخت با میکرو AVR – PIC – 8051
 • برنامه نویسی VHDL با نرم افزارهای ISE و MODEL SIM

 

در صورت نیاز به مشاوره در زمینه انجام پروژه های تحقیقاتی و دانشجویی، متخصصان ما در موسسه علمی-تحقیقاتی رادمشاور قادرند شما را در تمامی مراحل از مرحله تعیین موضوع تا تدوین پروپوزال، اجرای پایان نامه و … همراهی نمایند.

 

 

 

 

درباره ما

سایت پایان نامه با استفاده از پژوهشگران و فارغ التحصیلان کلیه رشته از دانشگاه های مختلف کشور  با هدف مشاوره و راهنمایی قدم به قدم جهت نگارش پروپوزال و انجام پایان نامه و  رساله های دکتری و انجام پژوهش هایی با سطح بالا تا چاپ مقاله های علمی پژوهشی و ISI  راه اندازی شده است. متخصصین و محققین این مجموعه با بهره گیری از سطح علمی و تجربه خود، خدمات مفید و با کیفیت و با استاندارد بالا در کلیه رشته ها و گرایش ها ارائه می دهد تا دانشجویان را در هر یک از مراحل آموزشی و پژوهشی یاری نماید.

 

 

تماس سریع