سفارش و چاپ مقاله

  • بازدید: 990

یکی از نکات مهم ترجمه این است یک مترجم باید زبان و مفهوم نوشته ای را که از آن ترجمه می کند، به بهترین شکل بداند، ما برای بر طرف کردن هر گونه مشکل و ارائه بهترین نتیجه ، برای ترجمه هر متن در هر رشته ای از متخصصین همان رشته استفاده می کنیم تا در مورد کلمه ی واحد که معانی مختلفی دارد, دقیقا از همان معنی مرتبط با موضوع استفاده شود .

هدف موسسه علمی-تحقیقاتی ارائه خدماتي دقيق، سريع و با کيفيت در زمينه ترجمه تخصصی انگليسي به فارسي و ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی با قيمتي عادلانه و مناسب در تمامي زمينه هاي علمي و تحقيقاتي در داخل و خارج از کشور مي باشد.

موسسه در بخش ترجمه فعاليت گسترده اي دارد و کاربران محترم مي توانند تنها به وسيله انجام يک پروسه کوتاه اقدام به ثبت سفارش ترجمه هاي خود در قسمت ثبت درخواست نمايند. موسسه ما این امکان را فراهم ساخته است که شما عزیزان با صرف کمترین زمان و مناسب ترین هزینه، سفارشات خود را به سادگی ثبت نمایید.

مزایای کار با موسسه  :

1- ترجمه کلیۀ مقالات دانشجویی تمام رشته ها

2- ترجمه و ویرایش مقالات تخصصی آی اس آی

3- کلیه متون ترجمه شده بصورت تایپ شده تحویل می گردند.

4- نیازی به مراجعه حضوری جهت سفارش ترجمه نیست.

5- خدمات بصورت آنلاین هم ارائه و پشتیبانی می شوند.

6- سرعت و کیفیت خدمات ترجمه به وسیله به کارگیری مترجمین حرفه ای، متبحر و کارآزموده کشوری تضمین می گردد.

7- تمامی سفارشات تا ۴۸ ساعت پس از تحویل دارای ضمانت اصلاح می باشند.

8- متون ترجمه شده قبل ازتحويل به مشتري دوباره مورد بازبيني و ويرايش قرار مي گيرد.

درباره ما

سایت پایان نامه با استفاده از پژوهشگران و فارغ التحصیلان کلیه رشته از دانشگاه های مختلف کشور  با هدف مشاوره و راهنمایی قدم به قدم جهت نگارش پروپوزال و انجام پایان نامه و  رساله های دکتری و انجام پژوهش هایی با سطح بالا تا چاپ مقاله های علمی پژوهشی و ISI  راه اندازی شده است. متخصصین و محققین این مجموعه با بهره گیری از سطح علمی و تجربه خود، خدمات مفید و با کیفیت و با استاندارد بالا در کلیه رشته ها و گرایش ها ارائه می دهد تا دانشجویان را در هر یک از مراحل آموزشی و پژوهشی یاری نماید.

 

 

تماس سریع